ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastová okna

 

K výrobě oken používáme kvalitní prověřené technologické systémy profilů Kömmerling podle zaměření jednotlivých produktových řad. Od standardních 6komonorých profilů v nejvyšší kvalitě, až po ta nejinovativnější řešení Kömmerling 88+ pro okna s parametry použitelnými pro energeticky pasivní, nízkoenergetické technologie.

Díky kombinacím našich produktových řad jsme schopni uspokojit všechny specifické a individuální spektrum požadavků našich klientů. Jak v případě samotných oken, tak v případě kombinace stejných technologií oken i dveří v té samé nemovitosti.

 

 

Testování plastových oken a dveří

Celková kvalita našich produktů je postavena na úsilí našich zaměstnanců, dlouhodobém používání získaného know-how, zkušenostech a použitých technologiích. Nejdůležitější zkouškou vlastností produktů, je však zkouška v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně.

Špičkové technologie, vysoká kvalita a dlouhodobá záruka k vašim službám

Pro výrobu plastových oken používáme špičkové německé systémy. KÖMMERLING a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od našeho partnera, společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Víme, že pouze výběrem těch jednotlivých nejkvalitnějších špičkových technologií můžeme dosáhnout nejvyšší kvality finálního produktu. Proto, chceme nabízet zákazníkům opravdu to nejlepší a nejkvalitnější, garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností okenního profilu a izolační skla. Dále pak pětiletou bezporuchovou funkčnost kování. 

Plastová okna - pasivní, nízkoenergetická a starndardní

Máme své produktové portfolio přizpůsobeno i těm nejnáročnějším zákazníkům. Vyberte si tedy z naší nabídky oken ze série standardních, pasivních nebo nízko energetických PVC oken. 

  1. Plastová okna CLASSIC 76
  2. Plastová okna CLASSIC TRI 76
  3. Plastová okna PROFITLINE

Příslušenství k PVC oknům

Ke všem oknům nabízíme standardní i luxusní příslušenství - vnitřní a vnější žaluzie, sítě proti hmyzu, zasklívání lodžií nebo vnitřní a vnější parapety. K tomuto příslušenství nabízíme také různé odstíny a kombinace barev dle nabídky našich vzorníků barev. Každý může vybrat z široké nabídky našich služeb a produktů. Vše je dle požadavků a potřeb zákazníka.

S výběrem vhodného příslušenství pro váš příbytek vám rádi poradí osobně naši prodejci, také na pobočce v Novém Jičíne. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Příslušenství pro plastová okna:

  • předokenní rolety
  • skryté kování
  • vnitřní parapety a vnější parapety pro plastová okna
  • zasklívání lodžií
  • vnitřní žaluzie a předokenní žaluzie
  • pevné sítě proti hmyzu na plastová okna nebo posuvné a rolovací sítě

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Vzorník barev k našim produktů naleznete ZDE.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.