ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Posuvné a rolovací sítě

příslušenství Posuvné a rolovací sítě

Posuvné a rolovací sítě

Okenní a dveřní sítě jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu. Správně zvolené a vhodně nainstalované sítě proti získávají stále více na oblibě. Námi dodávané sítě vyrábí společnost Rolux, která v tomto oboru působí již 20 let.

Rolovací okenní sítě

Rolovací okenní sítě lze s jistými velikostními omezeními dodat na jakékoliv již zabudované okno. Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnicími kartáči. Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu uzavírajícího rám rolovací sítě.

Provedení okenních rolovacích sítí nabízíme v barvě:

 • hnědé
 • bílé
 • dekoru zlatého dubu

Rolovací dveřní sítě

Své využití najdou rolovací dveřní sítě všude tam, kde není dostatek místa pro klasickou otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách směrem do boku, kde se navíjí do kastlíku. V případě potřeby odsazení sítě od dveří nabízíme možnost dodání vynášecího profilu. Rolovací dveřní síť dodáváme s magnetickou lištou.

Rolovací dveřní sítě nabízíme v barvě:

 • hnědé
 • bílé
 • dekoru zlatého dubu
 • Posuvné dveřní sítě

Rámy posuvných síťových dveří jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří. Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena kluzáky. Tato konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do bočního prostoru vedle dveří.

Posuvné dveřní sítě nabízíme v barvě:

 • hnědé
 • bílé
 • dekoru zlatého dubu
 • dekoru ořechu

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.