ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Nepodceňujte pozáruční servis u plastových oken

Doba, kdy si lidé pořizovali plastová okna jen proto, že byla levnější než dřevěná, je dávno pryč. Přestože příznivá cena zůstala zachována, současná kvalitní plastová okna se oknům dřevěným svou kvalitou nejen vyrovnají, ale často je i předčí. Dnešní plastová okna si lidé pořizují především pro jejich výborné vlastnosti v čele s dlouhou životností a skvělými tepelněizolačními parametry. Žádné plastové okno ovšem nevydrží navěky – občas je třeba je seřídit či vyměnit některé komponenty, které dosloužily. Na údržbu a budoucí servis byste proto měli myslet již ve chvíli, kdy si okna pořizujete a vybrat takového dodavatele, který vám dokáže poskytnout kvalitní záruční a pozáruční servis.
 

Jak vybrat správného dodavatele plastových oken

Nabídka plastových oken na našem trhu je velice široká. Ne všechny firmy, které se tímto sortimentem zabývají, však dokážou poskytnout stejné služby. Velké podniky s celorepublikovou  působností nemají kapacity na to, aby se zabývaly pozáručními opravami a servisem, takže budete odkázáni na jiné firmy, které se sice jsou schopné o servis oken postarat, ale nedokážou nahradit některé náhradní díly, které pocházejí od jiných výrobců. Častým problémem je také prodej neznačkových plastových oken východoevropské produkce, jejichž kvalita je často diskutabilní a náhradní díly prakticky nejde sehnat. Pokud tedy chcete, aby vaše nová plastová okna byla nejen kvalitní, ale také měla zaručeny opravy a servis i po záruční době, určitě nesáhnete vedle, pokud zvolíte firmu PVC OKNA s.r.o. z Frenštátu pod Radhoštěm.
 

Proč právě PVC OKNA s.r.o.?

Na rozdíl od mnoha firem působících na našem trhu, které pouze přeprodávají plastová okna jiných výrobců, firma PVC OKNA s.r.o. je přímým výrobcem kvalitních plastových oken, pro která využívá kvalitní německé plastové profily KÖMMERLING, izolační skla ACG Flat Glass a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Při koupi tak nezískáte jen okna v prvotřídní německé kvalitě, ale také kvalitní pozáruční servis, který vás zbaví starostí s údržbou a prodlouží životnost vašich oken.
 

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.