ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Proč jsou plastová okna stále nejoblíbenější

Pokud uvažujete o výměně starých oken za nová, pravděpodobně budete chtít taková, která budou poskytovat co nejlepší izolační vlastnosti, snadnou údržbu, budou skvěle vypadat a navíc nebudou přehnaně drahá. Plastová okna všechny tyto podmínky splňují na výbornou a mají i další vlastnosti, díky kterým jsou stále nejoblíbenější volbou.


Dlouhá životnost a minimální údržba

Plastová okna jsou vyrobena z odolných polymerů s kovovou kostrou, díky čemuž dokážou odolávat nepřízní počasí minimálně 30 let, ale většinou i mnohem déle. O jejich údržbu se navíc prakticky nemusíte starat. Na rozdíl od dřevěných, plastová okna neplesniví, nekroutí se a i po desítkách let budou vypadat prakticky stejně, jako když jste je kupovali. Stačí je jen čas od času umýt, namazat kování a těsnění, a budou vám stále dobře sloužit, aniž byste je museli pravidelně natírat či impregnovat, jako okna ze dřeva.


Plastová okna vypadají skvěle

Pryč jsou doby, kdy se plastová okna dodávala pouze v bílé barvě. Nyní si můžete vybrat z mnoha vzhledů, barev, textur a povrchových úprav, takže vaše plastové okno může vypadat klidně jako dřevěné, kovové a podobně. Moderní plastová okna, která dodává např. společnost PVC OKNA s.r.o. mohou disponovat také vnějším hliníkovým opláštěním, čímž se výrazně rozšiřuje možná škála barevného provedení a plastová okna jsou s tímto provedením výrazně více chráněna před povětrnostními vlivy.


Získejte vysokou kvalitu za dostupnou cenu

Jednou z typických vlastností plastových oken je lepší poměr ceny a výkonu, než u dřevěných variant. Při stejných parametrech zateplení dosáhnete u plastových oken mnohem výhodnější ceny, jelikož tvrzený plast je levnější než dřevo. Výhody plastových rámů s kovovou kostrou oceníte také pokud uvažujete o velkoformátových oknech. Plastová varianta je totiž mnohem lehčí, takže nedochází k jejich deformaci vlastní váhou.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.