ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Vysoké izolační schopnosti okenního systému Kömmerling 88+ dokázaly texty termokamerou

Vysoké izolační schopnosti okenního systému Kömmerling 88+ dokázaly texty termokamerou

Profil plastových okenních rámů Kömmerling 88 plus nastavuje nová vysoká měřítka energetické účinnosti. Díky své masivní stavební hloubce 88 mm dosahuje profil skvělých izolačních hodnot a napomáhá tak efektivnímu hospodaření s tepelnou energií. Profil okenních rámů Kömmerling 88+ jsme otestovali termokamerou přímo na rodinném domě v obci Zubří.

Vyzkoušeli jsme okenní profil Kömmerling 88 plus (Superline) pod drobnohledem termokamery

Konstrukce okenního systému Kömmerling 88 plus, která nese u společnosti PVC OKNA s.r.o. produktové označení SUPERLINE, vykazuje vysokou energetickou účinnost. Dokazují to také snímky z termokamery, které jsme pořídili na jedné z budov, na kterou společnost PVC OKNA s.r.o. okna Kömmerling 88 plus (SUPERLINE) dodávala.

Exteriérová termografická kontrola se zaměřuje především na kontrolu tepelně technických konstrukcí na budovách a odhaluje místa zvýšených tepelných ztrát na sledovaném objektu. Zároveň ověřuje účinnost opatření provedených ke snížení tepelných ztrát. Nejintenzivnější červené tóny (na škále až po černou) ukazují na nejteplejší části budovy a odstíny modré (až po bílou) ukazují na nejchladnější plochy objektu.

Termovize po instalaci oken z profilů Kömmerling 88 plus (Superline)

Snímky byly termovizní kamerou pořízeny po instalaci oken z profilů Kömmerling 88 plus v rámci dodávky oken do rodinného domu v obci Zubří. Termovizní testy plastových oken vyrobených z profilů Kömmerling 88 plus jasně ukazují vynikající vlastnosti tohoto okenního profilu a vynikajícím způsobem odvedené montážní práce.

Plastová okna Kömmerling 88 plus - vynikající tepelná izolace s optimálními termickými průběhy

Termografická kontrola plastových oken ze špičkových německých 88mm profilů Kömmerling 88+ jasně ukazuje, že tento okenní profil nastavuje díky svým unikátním vlastnostem nová měřítka energetické účinnosti a to i pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Průchozí 7komorová konstrukce oken je dimenzována tak, aby zajišťovala optimální tepelnou izolaci. Dosahuje hodnot prostupu tepla rámem 1,0 W/(m2K), což výrazně snižuje riziko tvorby kondenzátu. Okenní profil Kömmerling 88 plus obsahuje vysoce izolační systém tepelného středového těsnění a tři těsnící roviny v místě spojení křídla a rámu, které zajišťují lepší ochranu vůči prudkému dešti a vzduchotěsnost. Dodatečnou tepelnou izolaci zajišťuje také pokrokové třetí těsnění v místě instalace izolačního trojskla s minimálním součinitelem prostupu tepla U=0,5 W/(m2K), což je u výrobku SUPERLINE společnosti PVC OKNA standardem.

Vysoká izolační schopnost okenního profilu Kömmerling 88 plus je doložena také certifikátem institutu IFT Rosenheim a státní zkušebny CSI ve Zlíně. Dosažením této mety se okna Kömmerling 88 plus s parametrem Uw = 0,71 W/(m2K) stávají výzvou v efektivním hospodaření s tepelnou energií pro všechny konkurenční výrobce oken.

Izolační trojskla s hodnotou U=0,5 W/m2K jsou opatřena speciálním pokovením a plněna argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje jejich rosení. 48 mm hluboké sklo za účelem zvýšení tepelné izolace technicky dosahuje špičkových hodnot a optimální hospodárnosti.

Okenní profil Kömmerling 88 + je díky svým unikátním vlastnostem vynikajícím řešením pro současné stavění. Znamená efektivní investici v rámci novostavby každého domu a to i v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

Náš výrobek Superline z profilů Kommerling 88+ doporučujeme každému zákazníkovi, který nás osloví s poptávkou plastových oken na novostavbu svého domu. Jsme přesvědčeni, že jen tak může dnes své prostředky investovat efektivně a to právě díky neustále se zvyšujícím nákladům na vytápění,” říká Bc. Lukáš Ondřej, obchodní ředitel společnosti PVC OKNA s.r.o.

Pokud budete potřebovat další doplňující informace, jsme připraveni Vám kdykoli odpovědět. Kontaktujte nás!

PVC OKNA s.r.o.

Revoluční č.p.1525, č.o.6
741 01 Nový Jičín
Tel.: 734 578 124
E-mail: nj@pvcokna.cz

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna Nový Jičín: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme:plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře a veškerá řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Vyrábíme, montujeme, prodáváme a poskytujeme servis pro plastová okna.